Як підготувати автомобіль до поїздки за кордон?

2 месяца назад 0

Якщо ви плануєте поїздку за кордон на власному автомобілі, необхідно підготувати своє авто, а також детально ознайомитися з умовами перетину кордону. Одним з обов'язкових елементів, який ви повинні мати при собі, є .

Необхідні документи для перетину кордону

Щоб уникнути будь-яких непорозумінь з прикордонними службами, необхідно мати деякі документи під рукою. Дійсне водійське посвідчення відповідної категорії, технічний паспорт транспортного засобу та нотаріально завірена довіреність від власника автомобіля, якщо ви їдете на чужому транспорті, — це тільки кілька з необхідних документів.

Найважливішим елементом є страховий поліс "Зелена картка" від страхової компанії ARX. Цей вид страхування є обов'язковим при перетині кордону у більш ніж 40 країнах світу.

Обладнання, яке потрібно мати в автомобілі

Необхідне обладнання в автомобілі:

  • світловідбиваючий жилет;

  • аптечка відповідно до європейських стандартів;

  • аварійний знак;

  • вогнегасник;

  • додаткові фари ближнього світла;

  • український реєстраційний знак на транспортному засобі;

  • лобове скло без тонування та без значних пошкоджень.

Наявність цих речей може допомогти запобігти потенційним проблемам під час подорожі. 

Щоб уникнути будь-яких незручностей, рекомендується заздалегідь дізнатися про правила дорожнього руху в країні, в яку ви маєте намір поїхати, та про необхідність додаткового обладнання. Наприклад, у деяких країнах можуть вимагати наявності ланцюгів для коліс у зимовий період, а в інших — спеціального технічного обладнання. Також слід пам'ятати, що в деяких країнах дороги можуть відрізнятися від українських, тому водію доведеться швидко адаптуватися до нових умов руху.

Рекомендації для безпечної поїздки за кордоном

Загалом, поїздка за кордон на автомобілі може бути дуже захоплюючою та незабутньою подією, але для того, щоб уникнути неприємностей, потрібно підготуватися належним чином. Не забувайте про необхідні документи, обладнання та правила дорожнього руху, а також про необхідність отримання страхового поліса "Зелена картка" від страхової компанії ARX. Якщо щось трапиться, ви зможете скористатися програмою "Автоконсьєрж", яка допоможе вам швидко та легко отримати допомогу в дорозі. Нехай ваша поїздка буде безпечною та незабутньою!


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.