Як працюватиме Херсонський державний уеіверситет в умовах воєнного стану

2 года назад 0

У Херсонському державному університеті продовжено канікули для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти денної форми навчання та дистанційний режим роботи для співробітників й науково-педагогічних працівників до 25 березня .
Згідно наказу від 10 березня 2022 року № 196-Д «Про організацію роботи університету з 14 березня 2022 року в умовах запровадженого воєнного стану в Україні» продовжується запровадження дистанційного режиму роботи для співробітників університету й науково-педагогічних працівників, окрім тих, хто:
– тимчасово виїхав за кордон; – перебуває на Західній Україні; – знаходиться на військовій службі; – проходить службу в підрозділах територіальної оборони; – є співробітниками служби охорони університету.
Триває чергування співробітників на робочих місцях та координування діяльності підрозділів з керівництвом університету в таких відділах як: загальний відділ, відділ кадрів, плановий відділ, бухгалтерія, договірний відділ, транспортна служба, відділ охорони праці, адміністративно-господарча частина, господарча частина, інженерно-технічний відділ, відділ цифрової інфраструктури, студентське містечко, навчально-тренувальний центр, СОТ «Буревісник».
Щоденно проходять наради керівництва щодо питань життєдіяльності освітнього закладу.
Проректори, декани факультетів, керівники відділів і служб на постійному зв'язку зі здобувачами та співробітниками. У разі необхідності здійснюється інформування керівництва університету про надзвичайні ситуації та потреби. Працює Волонтерський центр ХДУ, який займається забезпеченням продуктових, продовольчих потреб, а також ліків для представників закладу. А також активно допомагає лікарням міста. Крім того, центр активно допомагає лікарням містам.
Пресцентр ХДУ