Як знайти ідеальний букет?

2 года назад 0

Спершу ви повинні визначити причину або привід для такого яскравого подарунка, щоб знайти правильний букет ідеальних квітів, таких як троянди, для коханої, подруги, колеги або ділового партнера. Крім того, символіка кожного представника квіткового світу має значення, якщо ви хочете поєднати зміст квітки з особливостями вашої жінки або надісланим їй вітанням.

Які квіти подарувати дівчині?

Професіональні флористи салону Dicentra із задоволенням діляться списком кращих романтичних квітів, які варто подарувати людині, яку ви любите, з якою працюєте або спілкуєтеся протягом тривалого часу. Крім того, Dicentra пропонує вам широкий асортимент привабливих квітів, здатних розтопити жіночі серця.

Якими квітами найкраще сказати дівчині, що я люблю тебе?

Квіти служать парам, щоб розповісти коханій людині про свої почуття, плани та очікування. Найромантичніше призначення квітів – поділитися своїми мріями, поглядами та відчуттями з дівчиною чи дружиною, якщо ви соромитеся використовувати слова для цієї мети. А також, ви можете купити квіти на будь-яке свято, на День всіх закоханих, Міжнародний жіночий день або .

Далі ви дізнаєтеся, які романтичні квіти більше підходять жінкам, крім троянд.

  • Троянди

Що б ви не чули про троянди, ці чудові квіти створені, щоб задовольнити уподобання жінок. Класичні червоні троянди та пов'язані з ними кольори, що підкреслюють силу та сміливість, ідеально підходять для будь-якого святкового випадку.

  • зробити вітальний жест новому члену команди;

  • привітати іменинників;

  • висловити вдячність тому, хто подобається;

  • щоб довести свої найглибші романтичні побажання дівчині, яку ви кохаєте, або хочете зробити їй пропозицію.

Ви можете створювати прекрасні квіткові композиції з цими королівськими рослинами і, звичайно ж, іншими квітами крім троянд.

  • Соняшники

Соняшники — це ідеальні польові квіти для вашої дівчини, які притягують усіх своєю яскравістю кольору. Жодна дівчина не відмовиться отримати такий чарівний букет. Ці рослини стануть ідеальним доповненням до змішаної квіткової композиції, подарованої на день заручин або на день народження у романтичному стилі.

  • Тюльпани

Всі дівчата зрештою віддають перевагу ніжному весняному цвітінню цих барвистих квітів. Проте, слід знати невеликий секрет. Якщо ви хочете справити враження на свою дівчину чи дружину, варто букет  в темних пастельних тонах, таких як червоний, фіолетовий та рожевий.

  • Хризантеми

Впевнені представники осінньої погоди оголошують про довгу дружбу та міцне кохання. Ці квіти дарують людині, яку ви любите, якою захоплюєтеся або яку цінуєте. Не нехтуйте хризантемами, якщо шукаєте відповіді на запитання «Які квіти надіслати дівчині чи найкращій подрузі?»

  • Фрезія

Ніжні бутони фрезій, що розпустилися, символізують безмежну довіру і всебічну дружбу. Ці різнокольорові квіти дозволяють підібрати оптимальні варіанти, що гармоніюють із рисами її зовнішності. Як тільки ви вирішите відправити такий букет, ви плануєте підкреслити її особливу роль у вашому житті.

  • Гвоздики

Ці романтичні квіти для жінки нагадають їй, що вона є привабливою. Ніжно рожеві гвоздики в поєднанні з трояндами Бєлєвью стануть розкішним подарунком дівчині, яка любить і спрямовує ваше серце.

Щоб створити святковий настрій та наголосити на унікальному моменті, який ви хочете відсвяткувати зі своєю другою половинкою, спробуйте аранжувати блідо – лілові троянди з яскраво-червоними тюльпанами.