Ігор Колихаєв: Мені б хотілося, щоб ми дбали один про одного

2 года назад 0

 Міський голова Херсона Ігор Колихаєв відвідав центральний ринок міста і прокоментував побачене:
Почитав ваші коментарі, підвівся і пішов на Центральний ринок. Обігнув весь торговий квартал, декого ще встиг застати. Аптеки напівпорожні. “Сердечного”, “від щитовидки”, від тиску, жарознижуючого, медикаментів т.зв. швидкої допомоги препаратів від цукрового діабету, за словами фармацевтів, давно немає. Причому «вигребли» це все буквально в перші дні. Скажіть мені, будь ласка, у перші дні війни різко пішли у зріст усі хвороби, чи це все-таки наше пострадянське: поки є – треба брати?
Просто проблема в тому, що всі, хто викупив ліки виключно для «а раптом», позбавили можливості інших купити те, що їм дійсно критично необхідно. Мені б хотілося, щоб ми дбали один про одного, а не лише вимагали підвищеної уваги до себе та своїх потреб. Дякую дівчині з аптеки, яка сказала головні слова: «Ми давали клятву Гіппократа, тому працюємо щодня і без вихідних».

Ціни подивився. Згоден, деякі далекі від «мирних». Але вирішити це можна лише одним способом: живою здоровою конкуренцією. Від покупців теж багато чого залежить в економіці, до речі. Не створюйте штучний ажіотаж – і все прийде у норму. Навіть у ту пізню (за ринковими мірками) годину застав у вільному продажу овочі, фрукти, рибу, м’ясо, крупи…

Я не боюся виходити на вулицю та людний ринок, бо совість моя чиста: ми чесно працюємо і робимо зараз навіть більше, ніж могли колись. Дякую вам, тим, хто впізнає та підтримує словом – мені приємно працювати заради всіх вас. І тиснути вам руки на вулиці – для мене честь!

Разом ми сила!