Ігор Колихаєв: Темп розвитку Херсонщини напряму залежить від державної підтримки нашого регіону

1 год назад 0

Міський голова обласного центру Ігор Колихаєв на засіданні Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України (АМУ) наголосив на необхідності постійного контакту між головами міст України та безпосередньо Урядом, керівництвом країни:
«Ми в обласному центрі наразі запускаємо низку дуже важливих для міста та області проєктів, і нам вкрай необхідна підтримка держави, урядових програм розвитку тощо. Темп розвитку напряму залежить від державної підтримки нашого регіону. Тим більше ми маємо працювати єдиним незламним механізмом тут, на своїй землі », – сказав Ігор Колихаєв .
Протягом 2021 року до загального фонду місцевих бюджетів нашої області надійшло більше 6,5 млрд грн податків та зборів, що на 17,8% більше, ніж у 2020 році, повідомив присутнім Ігор Колихаєв. Взагалі вісімнадцять бюджетів місцевого самоврядування перевищили середньобласний показник надходжень податків та зборів.

На зібранні АМУ зареєструвалися 42 учасники, серед яких і Оксана Продан – радниця голови Асоціації міст України, Київського міського голови Віталія Кличка, ексдепутатка Верховної Ради двох скликань.
Після промови пані Оксани про питання бюджетних умов для місцевого самоврядування в 2022 році та позиції АМУ і цій сфері, присутні мали можливість розгорнути дискусію щодо шляхів вирішення нагальних проблем «на місцях».
Пані Продан погодилася з думкою, що Києву важко оперативно реагувати на проблеми регіонів, якщо їх чітко, а подекуди й навіть настирливо, не озвучувати керівництву.
Також на засіданні підняли й теми реалізації гуманітарної політики в Херсонській області – медичної, освітньої реформ тощо…
За матеріалами Херсонської міської ради


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.