Ігор Король: Поліція Херсонщини забезпечить правопорядок та стабільність за будь-яких обставин

1 год назад 0

Після трьох днів на посаді начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Ігор Король висловив свою позицію щодо подальшої роботи поліції:
— Для мене велика відповідальність очолити поліцію Херсонщини. 12 лютого під час тактико-спеціальних навчань підрозділів системи МВС у с. Каланчак особовий склад ГУНП разом з іншими відомствами МВС продемонстрував злагоджені дії реагування на виникнення надзвичайних ситуацій та у разі дестабілізації. І це головне.
З апевняю, поліція області забезпечить правопорядок та стабільність за будь-яких обставин! Відсьогодні і до 19 лютого особовий склад переведений на посилений варіант несення служби. Поліція діє на упередження і на виявлення внутрішніх та зовнішніх загроз.
Крім цього, пріоритетними завданнями залишаються належне реагування на заяви та повідомлення громадян, розкриття злочинів, контроль за чесним і неупередженим виконанням підлеглими поліцейських функцій, ефективне впровадження в регіоні всіх ключових проєктів Нацполіції: «Поліцейський офіцер громади», «Custody records», відкриття фронт-офісів.
Завдання складні і дуже важливі, потребують непростих, але виважених рішень. Хочу запевнити, що я особисто відкритий до діалогу та обговорення проблемних питань. У фейсбук я рідко заходжу, тому чекаю на ваші пропозиції/звернення на електронну адресу: sdz@hr.npu.gov.ua


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.