Жителі окупованого лівобережжя порушують російські закони

3 недели назад 0

Після підриву окупантами Каховської ГЕС і викликаного цим потопу з руйнуванням людських осель бездомних почали селити на базах відпочинку. Мабуть, саме таким чином туди потрапили двоє чоловіків, історію яких описав окупаційний телеграм-канал «Главное в Херсоне и области».

Цитуємо: «На початку жовтня 2023 року двоє жителів нашого регіону стали проживати на базі відпочинку у Голопристанському районі. Скориставшись тим, що за їх діями ніхто не спостерігає, злочинці вирішили украсти з бази відпочинку меблі і побутову техніку на загальну суму близько 1,8 млн. рублів. Гроші, отримані після продажу краденого, злочинці витратили на власні потреби». Оскільки красти на лівобережжі наразі «дозволено» лише окупантам, російські поліцаї злодіїв піймали і відправили під варту. Тепер їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

А у Генічеську окупаційний суд визнав винною місцеву мешканку, яка образила співробітника окупаційної ДАІ, запропонувавши тому хабар всього лише у тисячу рублів. «У минулому році дівчина пересувалась на мопеді — не маючи прав на керування даним транспортним засобом, була зупинена співробітником ДАІ для перевірки документів, — пише той самий канал. — Злякавшись за свою долю, мотоледі вирішила дати співробітнику поліції хабар у тисячу рублів… Суд засудив її до штрафу у розмірі 10 тисяч рублів».

Ще одна генічанка наскільки не сприймала окупантів серйозно, що встигла порушити закон аж 140 разів! Її історію у Телеграм розповіли співробітники окупаційного головного управління федеральної служби судових приставів у Херсонській області. «140 штрафів автоінспекції на загальну суму 190 тисяч рублів зібрала мешканка Генічеська за три місяці, — написали окупанти. — Практично всі порушення за перевищення швидкісного режиму. Але добровільно оплачувати свої борги 35-річна любителька швидкої їзди не поспішала, при цьому вільно курсувала між містами Республіки Крим і Херсонською областю». Врешті-решті російським ДАІшникам набридло, що їх не сприймають всерйоз, і вони «розробили справжню спецоперацію — не один день люди у формі чергували на посту».

У результаті порушницю піймали. Тепер, крім основного боргу у 190 тисяч, вона має заплатити ще і більше 100 тисяч рублів виконавчого збору, інакше, написали окупанти, стане пішоходом.

Борис ВИНОГРАДОВ,