Кавуни з Херсонщини відвезли до центру допомоги воїнам АТО

2 года назад 0

На Херсонщині Горностаївський координаційний центр допомоги воїнам АТО/ООС та волонтери знають, що скрутні часи та будь-які лиха легше долати пліч-о-пліч, як одна команда.
Тож неодноразово допомагають військовим у зоні операції об’єднаних сил на Донбасі з початку збройного конфлікту. Теплий одяг, матеріали для облаштування позицій, автомобілі та запчастини, приладдя для армійського побуту – ці речі допомогли зберегти життя і здоров’я багатьом нашим землякам.
Не забувають про військовослужбовців, які проходять лікування в медичних установах. Зокрема, цього тижня Координаційний центр допомоги воїнам АТО/ООС при селищній раді та козаки-волонтери Горностаївського куреня Війська Запорозького Низового відправили близько семи тонн кавуна до Одеського шпиталю, де поправляють здоров’я військовослужбовці.
«Щиро дякуємо за вирощену ягоду «казаку лихому». А також вдячні за допомогу в завантаженні кавунів Роману Ліляку, Сергію Пироженку, Василю Моргуну, Валентину Дєхтярьову та іншим небайдужим», – висловив вдячність голова Координаційного центру, очільник місцевого козацького осередку Олександр Слісаренко.
Сільські новини


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.