
Київстар повідомив про зміну умов у тарифах передоплати з 8 квітня
1 день назад 0
Київстар анонсував оновлення деяких тарифів передоплати. Мобільний оператор планує запровадити зміни з 8 квітня.
Відповідну інформаціє надали у пресслужбі компанії. Очікується оновлення умов денного пакета та перелік країн, на які діятимуть тарифні хвилини для дзвінків за кордон.
Тарифні хвилини у пакеті "Максимальний Безлім 2019" діятимуть не лише на інші мобільні мережі в Україні, а й на номери Італії та Польщі, США, Молдови, Бельгії, Іспанії, Індії, Німеччини, Канади, Румунії, Норвегії, Швеції та Чехії.
Тарифні хвилини у пакеті "ТВІЙ Максимум 2023" діятимуть для аналогічного переліку країн, але для дзвінків на номери Узбекистану, Ізраїлю та Китаю передбачено стандартні міжнародні тарифи.
У пакетах "Максимальний Безлім 2019", "LOVE UA Світло 2023" та "LOVE UA База" оновлюють умови денного пакету. Оплату за день знімають лише тоді, коли абонент пропустив основну оплату тарифу. У такому разі надається безлім дзвінки у мережі Київстар та безлім інтернет без обмеження швидкості, які діятимуть до кінця доби.
Якщо тариф діє у країнах, де доступна послуга "Роумінг як вдома", абоненти отримають у денному пакеті безлімітні дзвінки у мережі Київстар та усі вхідні. А що стосується безлімітного інтернету, він працюватиме на швидкості до 0,8 Мбіт/с. Денний пакет коштуватиме 30 гривен на день.
Також Київстар повідомив абонентам про можливість підключення тарифу "Нагода" з 1 квітня до 1 червня 2025 року. З ним можна усього за 50 грн/міс використовувати інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с у перші пів року після підключення, а потім — за 100 грн/міс. Додатково можна отримати три місяці ознайомчого доступу до гігабітної швидкості інтернету — до 1 Гбіт/с замість 100 Мбіт/с. Пропозиція діє для нових користувачів Домашнього Інтернету в усіх містах з відповідним покриттям.
Нагадаємо, що Київстар запланував у 2025 році масштабне відключення абонентів від зв'язку 3G через розвиток технології 4G.