Команда екстреної медичної допомоги Херсонщини – призер змагань з міжнародною участю

4 года назад 0

Команда екстреної медичної допомоги обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вже вкотре достойно представила Херсонську область під час всеукраїнських змагань бригад екстреної медичної допомоги "Закарпатські медичні ралі — 2019".

Чемпіонат з міжнародною участю проводився 5-7 червня 2019 року в Закарпатській області, в ньому змагалися 36 українських команд та представники служб  Е(Ш)МД Словаччини, Румунії, Польщі та Литви.

 

За підсумками всіх етапів триденних випробувань, херсонська  бригада екстреної допомоги у складі лікаря з МНС Величка Андрія, фельдшерів Дорошенка Максима та Гамаги Володимира виборола ІІ місце в одному з найважчих конкурсних завдань –  проведення розширених реанімаційних заходів згідно вимог міжнародних стандартів ACLS Європейської ради ресусцитації при гострому коронарному синдромі, на догоспітальному етапі.

 
Окрему відзнаку суддівського корпусу отримали водії команди ОТЦЕМД та МК Зенченко Віталій та Матковський Віталій. Було зазначено високу водійську майстерність при проходженні "автомобільного слалому", їх активну участь в якості медичних техніків  бригади екстреної допомоги, а також відмінний рівень володіння базовими медичними навичками у наших водіїв.
Вітаємо працівників екстреної медичної допомоги Херсонщини – призерів міжнародних змагань!

 

Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА