![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/11/915f29a37c9faf629225260430b08994-500x450.jpg)
Kozak System прямо в бусі записали пісню про Херсон і виконали її на заправці під Житомиром
2 года назад 0
Kozak System прямо в бусі записали пісню про Херсон, зупинилися на заправці ОККО під Житомиром, де її вперше виконали перед випадковими відвідувачами.
І треба ж – серед цих кількох людей була родина херсонців, які повертаються додому! Такі кадри просто вражають та розчулюють до сліз!
Ivan Lenyo Kozak System: Херсон – це Україна! Мабуть, найшвидший реліз пісні від народження – до глядача. В бусі по дорозі додому написали пісню і запрезентували її на OKKO під Житомиром. Символічно, що натрапили на херсонців, які зі сльозами на очах повертаються додому. Слава Украіні! Слава ЗСУ!