Кремлівський “рух перших” вербує молодь на заводи з збирання “шахедів”

2 недели назад 0

Кремль створив ціле павутиння псевдоволонтерських рухів, які мають на меті контролювати молодь та долучати її до антилюдської політики москви.

Одним з таких є “рух перших” (движение первых), які з перших днів окупації діє на тимчасово захоплених територіях України. Цей рух добровільно-примусово поповнює свої ряди студентами захоплених внз, а сам процес курують “волонтери” з рф за допомогою окупаційних адміністрацій.

Наразі рух вербує студентів до “стажування” в Алабузі, де виробляють іранські БПЛА “шахеди”. Саме вербування путін’юґенди називають конкурсом, а отримання роботи – перемогою.

Вербують студентів від 16 років, тобто йдеться про залучення неповнолітніх до роботи на російський ВПК. Також можна отримати роботу прибиральника чи на кухні. Фактично росіяни планують використовувати гуманітарну кризу на ТОТ, аби вербувати українців до роботи на війну проти їх батьківщини.

Центр національного спротиву закликає саботувати такі ініціативи окупантів й псувати собі життя. Пам’ятайте, Силам оборони відомі списки працівників заводів в Алабузі, а самі заводи є законною й головне доступною військовою ціллю.