Лави поліції Херсонщини поповнили понад 70 молодих працівників

2 месяца назад 0

Відсьогодні понад 70 випускників закладів вищої освіти системи МВС приступили до виконання службових обов’язків у територіальних підрозділах поліції Херсонщини. Молоді лейтенанти розпочали службу в органах досудового розслідування, кримінальному блоці та підрозділах превентивної діяльності.

Про це звітує пресслужба поліції Херсонської області.

З новими призначеннями вчорашніх курсантів привітало керівництво ГУНП в Херсонській області. З настановами до молодих офіцерів звернулися і начальники підрозділів, провели первинний інструктаж, розповіли про особливості служби на деокупованих територіях та акцентували увагу на допомозі мирному населенню.
Очільник поліції Херсонщини Ігор Король привітав випускників із початком служби у великому дружньому колективі та зазначив, що молодим поліцейським доведеться працювати у складний час та виконувати завдання, зумовлені воєнним станом, тож чекає від них максимальної віддачі та готовності до будь-яких викликів. Ігор Король побажав лейтенантам витримки, сумлінно виконувати професійний обов’язок та віддано служити на благо українського народу.