Лікування травами може бути небезпечним

7 лет назад 0

Дослідники з Австралії…

Було доведено, що препарати на травах впливають на здоров'я людини непередбачуваним чином, пише ladyhealth.com.ua. Вчені говорять про те, що цей метод може не тільки не допомагати позбуватися від недуг, але й становити небезпеку.

Між тим, чимало людей вважають, що лікування травами є безпечним, багато хто надає перевагу лікуванню травами перед медикаментозними засобами. Вони вважають, що трави дозволяють позбутися від хвороб і у них немає побічного ефекту. Проте, виявляється, це не так.

Експерименти показали, що в лікарських травах можуть міститися токсичні речовини, а також важкі метали, що чинять негативний вплив на нирки і роботу печінки.

В результаті такого лікування шкода від трав може виявитися набагато серйознішою, ніж побічні дії ліків, які пройшли безліч тестів і були призначені пацієнту лікарем. Крім того, в ліках все речовини суворо дозовані, а в травах дозування може варіюватися і передбачити її неможливо.

Австралійські медики говорять про те, що на сьогодні достеменно невідомо про всі побічні дії трав, а тому потрібні додаткові дослідження цього питання. А людям лікарі не радять вдаватися до такого самолікування.