Майбутні ресторатори з Херсонського держуніверситету опановують кулінарне мистецтво

2 года назад 0

10 листопада студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» факультету бізнесу і права Херсонського державного університету працювали в лабораторії ресторанних технологій. До меню увійшли страви з тіста, серед яких – рецепти з американської, кавказької та мексиканської кухні.
Здобувачі освіти працювали під керівництвом старшої викладачки кафедри готельно-ресторанної справи та туристичного бізнесу Наталії Ярошенко. Майбутні кулінари мали можливість самостійно обирати страву для приготування, головним інгредієнтом якої стане тісто.
Студент ІІІ курсу Олександр Осадчий вирішив доторкнутися до кавказької культури та приготувати 4 види популярної страви – хачапурі: «Кожне практичне заняття з дисципліни «Технологія і продукція ресторанного господарства» проводиться в лабораторії ресторанних технологій. Саме тут ми відточуємо свою майстерність в кулінарії. З тіста я готуватиму чотири види хачапурі: мегрулі, аджарулі, імерулі та кубдарі з м’ясом та прянощами».
Під час приготування закуски студент зазначив, що головну роль у страві відіграє тісто, однак начинка теж має вагоме значення. Для різних видів хачапурі Олександр використовував розсільні сири (сулугуні, бринза та фета) і м’ясні продукти.
Також студенти долучилися до страв мексиканської кухні. Окрасою цієї культури стали сінабони з різними начинками: згущеним молоком, корицею з цукром та вершковим маслом тощо.
Особливістю меню страв з тіста став авторський шоколадний пиріг брауні за класичним рецептом.
Пресцентр ХДУ