Макс Барських з’явився в Херсоні, щоб сходити до школи, де він навчався

1 год назад 0

Макс Барських — відомий український виконавець, який з 24 лютого 2022 року перебував у Києві, який висловив однозначну позицію на підтримку своєї батьківщини, незважаючи на періодичні концерти для росіян, які проходили до повномасштабної війни.

Наразі він згадав 1 вересня і рідний Херсон, де він побував у 2019 році, відвідавши Таврійський ліцей мистецтв та Навчально-естетичний комплекс "Художня школа". Він там навчався. "Саме того дня, коли діти по всій Україні повинні йти до школи. Єдина моя мрія сьогодні, а я вірю, що вона обов'язково збудеться, це право кожної дитини на вільну освіту у мирний час під спокійним небом ! Херсон – це Україна, так було, є і завжди буде" , — пише Макс Барських.
І він безперечно має рацію. Зараз важливо дотримуватися спокою та відключити "ейфорію" від однієї лише новини, що воїни ЗСУ пішли у наступ на південній ділянці фронту. Звільнення окупованих територій відбувається не так швидко, як хотілося б. Але наші люди там обов'язково дочекаються приходу українських захисників. "Таке відео, дуже мило і щиро", "31.08 були на вашому концерті, в ліцеї ми тренували гімнасток… все буде", "Кожний куточок знайомий. Як боляче…" , — пишуть користувачі в коментарях.