“Матроси Криголама” запрошують у “Ховрашковий рай”

6 лет назад 0

Заснований у далекому 1983 році один з перших україномовних гуртів України “Криголам” 2016 року започаткував окремий проект – “Матроси криголама”, який нині є пошуковим майданчиком “Криголама”. Хоча “Матроси криголама” – це традиційна для “Криголама” трійка “гітара, барабан і бас”, звучання нового проекту відрізняється прифанкованим саундом, етно-мелодикою і складними багатокомпонентними композиціями. При цьому “матроси” зберігають фірмовий гітарний саунд беззмінного лідера групи Володимира Демченка й достатньо важку подачу. Однією з ознак альбому є його автентичне аналогове звучання: “Ховрашковий рай” записано в режимі “лайв”, а не методом накопичення музичного матеріалу, що дає відчуття живого звуку.

Текстова частина пісень – це Україна межичасся, це алегоричне осмислення української історії й гостра сатира на сучасну політику та політиканство. Герої пісень дуже різноманітні – від реальних історичних постатей до скоту, що везуть на м’ясокомбінат. І кожен із них перебуває в пошуках свого раю – навіть якщо цей рай ховрашковий.

Презентація є відкритою. Запрошуються усі бажаючі. Початок концерту о 19-00. Адреса клубу “ ВАН БАКС ” вул.Пилипа Орлика, 23.

Захід у Фейсбук: https://www.facebook.com/events/579957532348689/

Альбом можна скачати тут https://toloka.to/t88113#977603 або послухати тут https://soundcloud.com/mykola-homanyuk/sets/sailors-of-icebreaker-hamsters-paradise