Медики Херсона працюють у складних умовах

1 год назад 0

Зокрема, медики херсонської лікарні ім. Є. Є. Карабелеша продовжували надавати медичну допомогу населенню. У поліклініці № 1 у центрі міста пацієнти могли скористатися послугами діагностичної служби, мамографії, пройти диспансеризацію.
Так, протягом робочого дня у медичних підрозділах медичного підприємства 73 особи взяли участь у вакцинальній кампанії від Ковід-19.В інших поліклініках близько 400 пацієнтів скористалися послугами сімейних лікарів, 230 з яких в онлайн режимі. «Вузькі» спеціалісти надали допомогу близько 100 пацієнтам. 30 осіб скористалися можливістю проведення перев’язок, маніпуляцій.
У дитячих поліклініках своя специфіка по наданню медичної допомоги. За необхідності маленькі пацієнти отримали необхідні фізіотерапевтичні процедури, послуги психолога.
До стаціонару лікарні поступило 13 пацієнтів. Яка б ситуація не складалася в обласному центрі, медики лікарні ім.Є.Карабелеша виконують свої професійні обов’язки, не без загрози для власної безпеки.
« Ми – лікарі. Наше завдання рятувати людей, їх здоров’я і життя, часом не зважаючи на власну безпеку. Сподіваємося на християнське співчуття з боку чужинців на нашій землі. Просимо, щоб пропускали швидкі допомоги за викликом і ставили себе на місце тих містян, які конче потребують термінової допомоги професійних медиків», – зауважують працівники лікарні.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.