Медики лікарні ім. Карабелеша продовжують працювати в умовах воєнного часу

2 года назад 0

Поліклініки продовжують приймати пацієнтів, до приймального відділення надходять хворі для лікування у стаціонарі.У лікарні повідомляють, що в поліклініці № 1 учора, 14 березня, пацієнти могли скористатися послугами діагностичної служби, мамографії, пройти диспансеризацію.
Так, протягом робочого дня у медичних підрозділах медичного підприємства 73 людини взяли участь у вакцинальній кампанії від Ковід-19. В інших поліклініках близько 400 пацієнтів скористалися послугами сімейних лікарів, 230 з яких в онлайн режимі. «Вузькі» спеціалісти надали допомогу близько 100 пацієнтам. 30 херсонців скористалися можливістю проведення перев’язок, маніпуляцій.
У дитячих поліклініках своя специфіка з надання медичної допомоги. За необхідності маленькі пацієнти отримали фізіотерапевтичні процедури, послуги психолога. До стаціонару лікарні поступило 13 пацієнтів.
Яка б ситуація не складалася в обласному центрі, медики лікарні ім.Є.Карабелеша виконують свої професійні обов’язки, не без загрози для власної безпеки:
« Ми – лікарі. Наше завдання рятувати людей, їх здоров’я і життя, часом не зважаючи на власну безпеку. Сподіваємося, чужинці пропускатимуть швидкі за викликом для містян, які конче потребують термінової допомоги професійних медиків. Кожного з вояків народила мати. Тож дайте можливість народитися на світ іншим дітям й поправити здоров’я людям, які без зброї та лихого слова просто прагнуть жити і радіти кожному прожитому дню без вибухів і сирен», –  кажуть лікарі.
Пресслужба Херсонської міської ради