![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/06/beed15598b3de81ffcabd36af16c0510-667x450.jpg)
Медиків Херсона привітали з професійним святом музичним сюрпризом
4 года назад 0
Напередодні Дня медичного працівника команда Благодійного фонду Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» та Громадська платформа Юрія Рожкова «Добро переможе» від імені всіх херсонців привітали з професійним святом медиків Херсона.
Приємним сюрпризом, окрім подарунків, став концерт Херсонської обласної філармонії у медичних закладах міста. Таким чином подякували медичним працівникам за їх щоденну самовіддану працю.Янголи-охоронці – саме так ми називаємо тих, хто стоїть на сторожі нашого здоров’я. Вони часто лікують не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію. І це не можуть не оцінити ті, кому медики дарують радість одужання. З Днем медика!
НАМ ТУТ ЖИТИ