Мер Скадовська розповів, як дистанційно керує містом, та ситуацію у ньому

2 года назад 0

У будинок міського голови Скадовська Олександра Яковлєва, який змушений був виїхати з міста через погрози рашистів, приходили непрохані "гості".
Про це Олександр Яковлєв повідомив у  передає .

"Мені відомо, що в мій будинок заходили непрохані «гості». Зовні все ціле. Всередині могли залишитися «подарунки». Нагадую, що за допомогу та співпрацю з окупантами, мародерство за українськими законами світить до 15 років", — написав міський голова Скадовська.

Тим, хто зловтішається з приводу від’їзду мера з міста, Яковлєв зауважив, що продовжувати працювати в умовах окупації у правовому полі Україні далі стало неможливо.

"В кожному місті своя ситуація, але на сьогодні вже більшість мерів  була змушена виїхати, та працювати дистанційно. Я разом з апаратом виконкому продовжую працювати за українськими законами, залишаюся на постійному зв’язку зі спеціалістами, маю електронний підпис та печатку Скадовської міської ради. Разом ми виконуємо усі необхідні функції для забезпечення життєдіяльності міста", — наголосив очільник міста.
Він також поінформував, що сьогодні скадовські лікарі отримали невелику партію медикаментів, зібраних українцями в Італії, та у Львові.
Цього тижня почала надходити й допомога громадам від держави. За цією програмою від Херсонської ОДА жителі Скадовська отримали декілька партій продуктів харчування: борошно, крупи, картоплю було передано до центру соціальних послуг.

Як повідомлялося раніше, міські голови Скадовська та Олешок змушені були виїхати через погрози рашистів. 

Російські загарбники викрадають на Херсонщині мирних жителів, серед яких – журналісти, керівники громад, депутати, активісти. Окупанти тримають викрадених людей у тюремних камерах у Херсоні. Доля багатьох мирних громадян невідома вже багато днів.

24 лютого за вказівкою президента рф путіна розпочалося повномасштабне вторгнення російських військ в Україну.

Загарбники обстрілюють і знищують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.
Фото Kherson.life