![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/03/83bb4bdf79af80aeb17363c1b59fee05.jpg)
Мешканців Станіславської громади просять зарядити мобільні та набрати води
2 года назад 0
Про стан Станіславської сільської територіальної громади в соцмережі її голова Іван Самойленко .
— Всім доброго ранку та вдалого дня. Ніч по території громади пройшла на славу тихою без суттєвих переживань та хвилювань за винятком почутих о 02:10 ряду сильних вибухів. Що принесе нам сьогоднішній день про це знатимемо протягом дня. Нагадую, зробіть запас води, зарядіть телефони і акумулятори. Береженого Бог береже, — пише пан Самойленко.