![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/12/4c730765650ae7e1cd1f30993c8fcf53-800x450.jpg)
Місто Берислав на Херсонщині почало приймати електроенергію
2 года назад 0
На звільненій від російських загарбників території Херсонщини місто Берислав почало приймати електроенергію.
Про це у повідомив начальник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передає Укрінформ.
«Ми неодноразово з вами обговорювали ваші першочергові потреби для відновлення життя після . Першим пунктом завжди звучало «світло». Нарешті місто Берислав почало приймати електроенергію», — йдеться у повідомленні.
Він подякував людям за терпіння та незламність, фахівцям подякував за те, що вони працюють під ворожими обстрілами, а компанії ДТЕК — за допомогу у відновленні мереж. Читайте також: Янушевич також повідомив, що для працює 28 бригад – це 118 робітників та 40 одиниць техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, що живлять населені пункти Берислав, Благодатне, Твердомедове, Любимівка, Херсон, Наддніпрянське та Кізомис.
Як повідомляв Укрінформ, у Херсоні, у мікрорайоні Острів, відновлюватимуть енергопостачання, незважаючи на ворожі обстріли.