Мітинг проти МАФу: херсонці вимагають припинити забудову зеленої зони

3 года назад 0

27 листопада жителі мікрорайону Корабел зібрались на мітинг біля Херсонської міської ради. Люди прийшли із вимогою припинити забудову зеленої зони.

Кілька днів тому поставили паркан на місці, де були посаджені дерева. Поспілкуватись із новообраними депутатами та міським головою прийшли 16 херсонців. Вони тримають плакати з вимогами зупинити зведення чергового МАФа. Лариса Лахмановська говорить, днями висадили кілька дерев, а тепер на цьому місці поставили паркан:

"Нас туди не пускають. Ми вирішили відстоювати. Ми там хочемо зробити зелений куточок, парк відпочинку для дітей. Ми там дерева посадили. А вони приїхали і поставили паркан". За словами учасника мітингу Віктора Тоцького, ініціативна група зібрала близько тисячі підписів жителів мікрорайону, які проти цієї забудови:

"Забирають зелену зону, виривають дерева, там кущі були. Ми їх знову посадили. Зараз всю цю зону обнесли парканом з подачі Олени Мазур. Вона підписала як начальниця інспекції з благоустрою дозвіл на паркан. Зараз паркан, потім буде будуватися і з’явиться у нас новий генделик замість дерев біля пам’ятника дітям Карантинного острова".
Начальниця інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Херсона Олена Мазур прокоментувала видачу дозволу так:

"Архітектурою виданий повний пакет документів. Після цього власник звернувся до інспекції, надав документи, згідно з якими ми зобов’язані видати дозвіл на паркан. Дозволу на будівництво МАФу я не давала. Я хочу подати позов до суду, щоб захистити свою честь і гідність, щоб всі, хто називав моє прізвище, у суді доводили, хто підписав усі документи".
До мітингарів вийшов новообраний Херсонський міський голова Ігор Колихаєв. Він взяв у них документи та лист з підписами, зібраними проти зведення МАФу:

"Буде прийнята постанова з приводу МАФів і щодо останнього рішення сесії, де були видані дозволи, буде зібраний юридичний департамент і з ними вирішуватися питання, щоб у подальшому не було такого безладу у рішеннях, які були прийняті на останніх сесіях міськради".

Учасники мітингу кажуть, що все ж сподіваються на відміну рішення по забудові. 

UA:Херсон