Молодим науковцям Херсонського держуніверситету вручили посвідчення аспірантів

3 года назад 0

Вчора, 7 жовтня, у Херсонському державному університеті відбулися урочисті збори аспірантів та докторантів. Під час заходу молоді науковці, які тільки-но стали на шлях до науки, отримали настанови, а ті, хто вже на завершальному етапі – побажання успішного захисту.
До заходу долучилися ректор ХДУ Олександр Співаковський, перший проректор Сергій Омельчук, завідувачка відділу аспірантури та докторантури Алла Цапів, декани факультетів, наукові керівники та гаранти освітніх програм.
Привітав наукову еліту ректор Олександр Співаковський. Він зазначив, що в університеті успішно функціонують потужні наукові школи, які широко відомі не тільки на Херсонщині, а й далеко за її межами. Наші професори формують нову генерацію науковців, які прославлять заклад вищої освіти. Також Олександр Співаковський подякував завідувачці відділу аспірантури та докторантури Аллі Цапів за плідну роботу. Адже за останні півроку університет успішно пройшов 4 акредитації ІІІ освітньо-наукового рівня й надалі працює у цьому напрямку.
Наприкінці свого виступу ректор побажав молодим науковцям успішного виконання індивідуального плану аспіранта, дострокових захистів, задоволення від роботи та, звичайно, реалізації наукових пошуків. А також запевнив у всілякій підтримці з боку ректорату.
Перший проректор Сергій Омельчук відмітив: «Аспірантура, яка, до речі, майже ровесниця Незалежності – 29 років, має гарні й потужні традиції, які створюються і здобувачами, і науковими керівниками, і всіма науковими колективами Херсонського державного університету. Наших аспірантів знають та цінують не тільки в освітньому закладі, а й в інших закладах вищої освіти. І підтвердженням цього є успішні захисти та наукові здобутки аспірантів й докторантів». З вертаючись до присутніх, перший проректор наголосив на необхідності систематичної праці над своїми дисертаціями та побажав успіхів й плідної роботи.
У Херсонському державному університеті потужний освітньо-науковий рівень вищої освіти. Тільки за цей рік захистилися 10 докторів філософії. Майже стільки ж готуються до захисту цьогоріч. «Наші аспіранти – перлини, які щороку поповнюють наукову скарбницю університету. Це наше молоде покоління. Ми раді, що більшість з них залишається працювати саме тут, у стінах Херсонського державного університету», – наголосила Алла Цапів.
У ході заходу вручили посвідчення аспірантів тим, хто тільки-но вступив до аспірантури. А ті, хто завершив навчання, отримали академічні довідки.
До аспірантської родини приєдналися креативні та молоді науковці – 15 аспірантів та 1 докторант, які отримали свої посвідчення.
Завідувачка відділу аспірантури та докторантури Алла Цапів детально окреслила основні етапи навчання, особливості освітнього процесу та вимоги до наукової складової. Та надала вичерпні відповіді на питання здобувачів, які, у свою чергу, переходять до активної фази роботи над майбутніми дослідженнями.
Пресцентр ХДУ