На базі Херсонського держуніверситету відбудеться пробне тестування ЗНО

2 года назад 0

З початку лютого на базі відділу «Приймальна комісія» Херсонського державного університету запрацював пункт реєстрації на основну сесію ЗНО. Так, станом на сьогодні, 17 лютого, допомогою пункту скористалися понад 20 осіб категорії – випускник минулих років.
«Цьогоріч Херсонський державний університет увійшов до переліку пунктів реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання. Це дуже знаково для нас. Крім того, на базі нашого освітнього закладу призначене проведення пробного тестування ЗНО. Сподіваємося, що надалі у нас проходитиме й основна сесія ЗНО і ЄВІ», – прокоментувала проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова. За її словами, до роботи повною мірою будуть залучені викладачі та співробітники Херсонського державного університету.
Пробне тестування відбудеться 19 і 26 березня. Відповідно ті аудиторії, які визначені як базові для діяльності пункту, де буде проходити ЗНО, мають увідповіднити до вимог. Зазначимо, що реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання триватиме до 9 березня.
Наразі фахівці Приймальної комісії ХДУ допомагають особам категорії – випускник минулих років зареєструватися, надають консультативну та технічну допомогу. Також усі охочі вступити до Херсонського державного університету можуть звернутися до Приймальної комісії з метою ознайомлення зі спектром спеціальностей та напрямів навчання.
Фахівці відділу нададуть консультації щодо питань вступу-2022.
Контакти Приймальної комісії: вул.Університетська 27, головний корпус ХДУ (ІІ поверх); моб.тел.: 095 592 91 49; 096 613 05 16.
Пресцентр ХДУ