На Херсонщині 11-річний булер принижував однокласників

2 года назад 0

Подія сталася в одній зі шкіл смт Велика Лепетиха. В поліцію надійшла заява від жінки, що у школі кривдять її сина-п’ятикласника. Булером є його 11-річний однокласник.
Працівники ювенальної превенції провели всебічну перевірку щодо факту можливого булінгу в навчальному закладі. У присутності педагогічного колективу та батьків інспектори спілкувалися з потерпілим та його однокласниками. Факт булінгу підтвердився.
Нагадаємо, На Херсонщині школами поширюється булінг
З’ясувалося, що 11-річний хлопець систематично принижував однокласника, висловлювався у його бік нецензурною лайкою, міг штовхнути та усіляко принижував. Також під час бесіди з дітьми на булера пожалівся ще один учень цього класу. Сам кривдник у своє виправдання пояснив, що він першим не розпочинав конфлікти, а діти нібито його провокували.
Ювенальний поліцейський провів з усіма учнями класу виховну роботу, закликав не замовчувати факти булінгу, не проявляти агресію одне до одного, про всі проблеми в першу чергу повідомляти вчителю та батькам.
На одного з батьків кривдника склали адміністративний протокол за ч.3 ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Інспектори ювенальної превенції провели роз’яснювальну роботу з неповнолітнім щодо неприпустимості подібної поведінки і правових наслідків систематичного цькування.
Читайте також: На Херсонщині знущалися над школяркою всім класом
Працівники поліції вкотре закликають не замовчувати випадки булінгу, щоб не сприяти порушникам і запобігти наслідкам цькування.
Відділ комунікації поліції Херсонської області