На Херсонщині через річку Інгулець відкрили переправу

7 месяцев назад 0

У Кочубеївській тергромаді відкрили тимчасову переправу через річку Інгулець. Її облаштували військовослужбовці 701 полку Державної спеціальної служби транспорту України. Повідомляє начальник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

Міст, що знаходиться поблизу села Наталине, зруйнували російські окупанти, коли тікали з правобережної Херсонщини. Він сполучав населені пункти Кочубеївської громади з Високопіллям та Великою Олександрівкою. 

Над відновленням транспортного сполучення працювали 30 військових та 12 одиниць техніки. Роботи почалися 26 грудня 2022 року і вже завершені. 

Переправа шириною 3,2 метра облаштована з деревʼяних палет та залізобетонних прогонів. Це реверсний проїзд, а отже одночасно можна пересуватися тільки в один бік. 

“Це лише тимчасове рішення. Надалі будемо відновлювати зруйнований міст. За умови наявності фінансування роботи заплановано на цей рік. Дякую військовослужбовцям та голові адміністрації Державної спеціальної служби транспорту України Богдану Бондарю, а також командувачу оперативно-стратегічного угрупування «Таврія» Олександру Тарнавському за якісну та оперативну роботу!  “, – запевнив начальник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.