На Херсонщині діти-пільговики оздоровилися у таборі «Артек річковий»

2 года назад 0

Літо – прекрасна пора для відпочинку та подорожей, відновлення сил після навчання, пізнання світу довкола. Яскраві емоції отримали понад 60 діточок пільгових категорій Херсонщини, які два тижні завдяки місцевим меценатам перебували у таборі «Артек річковий» в Бериславському районі.
Благодійний фонд Володимира Хвостова приєднався до спільного проєкту, виступив одним зі спонсорів, та також придбав путівки у літній табір «Артек річковий», подарував цим дітям незабутні враження. Про це йдеться на сторінці «Агропродукт, ЛТД» у Фейсбуці.
Засновник Фонду Володимир Хвостов переконаний, що допомагаючи дітям, ми будуємо майбутнє. Він, як меценат вже не перший рік приділяє особливу увагу підтримці й мотивації обдарованої молоді, дітям пільгової категорії, спортсменам. А один із пріоритетів Фонду – здоров’я підростаючого покоління, якісне дозвілля та сприяння розвитку їхніх здібностей.
Організатори дозвілля у таборі підготували для дітлахів цікаву програму відпочинку. Два тижні пролетіли для малечі насичено: екскурсії по мальовничій Херсонщині, інтерактивні заняття, а також багато рухливих ігор та різноманітних активацій.
Діти побували в експедиції «Скарби Таврії», спільно з фахівцями досліджували флору та фауну, вели польовий журнал юного дослідника природи.
Також відвідали біосферний заповідник «Асканія Нова», «Кам’янську Січ», де взяли участь у квесті «Козацькі секрети».
Своїми враженнями про міні-канікули у таборі поділилася срібна переможниця Міжнародного конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи», 14-ти річна Анастасія, яка відпочивала разом з молодшим братом Євгеном. Дівчинка розповіла, що поїздка дуже сподобалася – нові друзі, пізнавальні екскурсії, цікаві конкурси запам’ятаються надовго. А сам відпочинок є мотивацією для подальших досягнень.
Анна ДМИТРІЄВНА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.