На Херсонщині дослідили поле на якому виявили пшеницю червоного кольору

3 года назад 0

За ініціативою Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області перевірено земельні ділянки, де виявлено пшеницю червоного кольору.
З метою недопущення випадків загибелі представників фауни Херсонщини, нанесенню шкоди людям і навколишньому середовищу Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області в межах наданих повноважень оперативно відпрацьовує інформацію, яка поширюється в засобах масової інформації та в соціальних мережах.
Наприкінці минулого тижня в одній із соцмереж з’явилося повідомлення, що на земельних ділянках господарства, яке здійснює свою діяльність у Херсонському районі, виявлено наявність зерна пшениці червоного кольору, розкиданого на поверхні ґрунту, та висловлено занепокоєння щодо можливого нанесення шкоди навколишньому середовищу.
За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, у співпраці з представниками Головного управління Національної поліції в Херсонській області, органів місцевого самоврядування та Державної екологічної інспекції, вказані земельні ділянки було обстежено спільною робочою групою.
В результаті заходу було встановлено, що на полі розкидане насіння пшениці озимої, яке оброблено перед посівом протруйниками, щоб запобігти ураженню сходів пшениці хворобами і комахами. Використані препарати занесені до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні.
Представникам господарства було запропоновано здійснити необхідні заходи щодо утилізації залишків розсипаного насіннєвого матеріалу.
Наголошуємо, задля швидкого відпрацювання повідомлень про можливі порушення законодавства у сферах, які входять до повноважень Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, звертайтесь за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 17 або за тел. (0552) 32-17-37.
Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області