На Херсонщині двійник на виборах буде не один

4 недели назад 0

Залишається місяць виборчої кампанії до дня голосування на довиборах до Верховної Ради по 184 округу. Але вже зараз зрозуміло, що ці виори будуть гарячими і брудними. Зокрема, вже активно використовуються виборчі технології "двійників".
Не встигла поліція розібратися з появою на виборчому окрузі "двійника" кандидата Сергія Козиря з Кіровоградчини, як на сайті НАЗК з’явилася декларація кандидата на посаду народного депутата Лагути Геннадія БОРИСОВИЧА, родом з Дніпропетровської області.
Геннадій Борисович поки що не подавав до ЦВК заяви на балотування. І на окрузі балотується кандидат у народні депутати Геннадій МИКОЛАЙОВИЧ Лагута, висунутий Партією Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”.
Про це повідомляє ОПОРА з посиланням на інформацію члена Центральної виборчої комісії Сергія Постова. За його словами, до ЦВК на розгляд надійшли документи на реєстрацію кандидата з прізвищем «Козир». Крім того, на сайті НАЗК розміщена декларація кандидата на посаду народного депутата Лагути Геннадія Борисовича, родом з Дніпропетровської області.
“Також з реєстру декларацій НАЗК я бачу, що подана декларація кандидата Лагути. Про кого йдеться в повідомленні Національної поліції, мені невідомо. Щодо другого Лагути, то документи мені ще не надходили. Скоріше за все потенційний кандидат ще не подавав до ЦВК документи», – сказав він.
Член ЦВК додав, що документи Козиря опрацьовуються Центральною виборчою комісією, за результатами вивчення буде винесена постанова про реєстрацію або відмову, якщо будуть для цього підстави.
Нагадаємо: на окрузі №184 балотуються кандидати Лагута Геннадій МИКОЛАЙОВИЧ від Партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити » (зареєстрований 14 вересня) та Козир Сергій В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ від партії «Слуга народу» (зареєстрований 24 вересня).


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.