На Херсонщині із робочим візитом перебуває Генеральний консул Республіки Польща

2 года назад 0

Сьогодні, 2 грудня, на Херсонщині із робочим візитом перебуває Генеральний консул Республіки Польща в Одесі Катажина Солек та віце-консул Павел Нєдзвєдзкі.
Це вже третій візит Катажини Солек на Херсонщину у цьому році. Як розповіла Генеральний консул, головна мета візиту – познайомитися з новим очільником області та обговорити ключові моменти співпраці:
«Кожен візит на Херсонщину для Генерального консульства Польщі в Одесі — важливий. Адже вже багато років ми плідно співпрацюємо. Херсонська область цікава полякам, насамперед, як туристичний і аграрний регіон, тож я впевнена, що попереду на нас чекає багато цікавих проєктів. Сприятимемо, аби ще більше бізнесу з Польщі інвестували у розвиток Херсонщини».
На переконання голови облдержадміністрації Геннадія Лагути, такі візити дуже потрібні. Тим паче, Польща та Україна постійно поглиблюють свої економічні відносини. Щороку збільшується товарообіг і між херсонськими виробниками та польськими партнерами.
« Херсонщина має давні партнерські відносини з регіонами Польщі. Переконаний, що існує великий потенціал для поглиблення кооперації з польськими колегами в гуманітарній сфері, зокрема у галузі культури, медицини, реалізації освітніх програм. Ми дуже раді, що наша співпраця продовжується на благо двостороннього партнерства з економічного розвитку» , — зазначив Геннадій Лагута.
Також очільник Херсонщини зазначив, що символічною є й сама дата сьогоднішньої зустрічі для обох держав. Адже саме 2 грудня 1991 року Республіка Польща першою у світі офіційно визнала державну незалежність України. Тому Геннадій Лагута привітав всіх з цієї нагоди та запропонув провести спільні заходи, присвячені знаковим ювілейним датам українсько-польських відносин – 30-річчю визнання Польщею незалежності України, встановлення дипломатичних відносин і підписання Договору про дружбу та співпрацю.
Херсонська ОДА