На Херсонщині міжнародний договір підписали дистанційно

4 года назад 0

Пандемія коронавірусу вносить свої корективи навіть у міжнародні зв’язки українців, пише Голос України.
Скажімо, про партнерство домовилися Музиківська об’єднана територіальна громада та гміна Громадка Болеславецького повіту Нижньосілезького воєводства Республіки Польща. Відповідно, розробили й договір про економічне, інвестиційне та культурне співробітництво.
Його зазвичай підписують очільники громад, та цього разу довелося обмежитися дистанційним способом: голова Музиківської ОТГ Олександр Лейбзон поставив автограф під своїм примірниками документу українською та польською мовами, а війт гміни Даріуш Павліщі – під своїм. Перед цим текст договору узгодили та підтримали депутати органів самоврядування як в Україні, так і Польщі.
Олександр Лейбзон каже, що Музиківська ОТГ – одна з перших об’єднаних територіальних громад на Херсонщині. та гміна Громадка має вдвічі більший досвід життя й розвитку в умовах децентралізації.
Тож її членам є що порадити українським друзям – навіть на відстані. Та рано чи пізно будуть поїздки на стажування, реалізація спільних проектів, робочі поїздки та особисті зустрічі. Адже епідемія колись та закінчиться.
На знімку: голова Музиківської ОТГ Олександр Лейбзон підписує договір про співробітництво з гміною Громадка.