На Херсонщині понад 80 населених пунктів залишаються без електропостачання

2 месяца назад 0

З 228 звільнених населених пунктів на Херсонщині 85 ще залишаються без електропостачання. Про це в марафоні "Єдині новини" повідомив керівник пресофісу ОВА Олександр Толоконніков.

"Наразі вже 143 населених пункти на Херсонщині зелені. І це не так просто, як наче протягнув дріт і все. Доводиться відновлювати великі ЛЕП — 150, 30, які росіяни, коли відходили зруйнували", — розповів Толоконніков.

За його словами, перш за все, щоб електрики могли нормально і безпечно працювати, треба розмінувати територію та підвезти туди необхідні матеріали. І це — під постійними обстрілами.

"Електрики, які попадали під обстріли, розказують, що як тільки вони підіймаються на вишці, щоб щось зробити, відразу ж з тої сторони починають по них гатити з танків. Тоді їм доводиться згортатися і їхати. Пробують це робити, коли туман. Вони постійно працюють і ми бачимо результати їх мужньої роботи",  — сказав Толоконніков. Що відомо

  • Поблизу села Посад-Покровське на Херсонщині 31 березня на російській міні підірвався автомобіль із трьома працівниками Херсонського обленерго.Двоє чоловіків загинули на місці, третій від отриманих травм помер у лікарні.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.