На Херсонщині посилять боротьбу з нелегальними пасажирськими перевезеннями

4 месяца назад 0

Вже майже 4 місяці діє заборона перевезення громадян залізничним, авто та авіатранспортом без сертифіката вакцинації від COVID-19 або негативного тесту (про що зазначено на офіційному рядовому порталі).
А, враховуючи, що станом на 25 січня лише близько 34% громадян отримали хоча б одну дозу вакцини, випадки нелегальних перевезень почастішали по всій країні. Випадки таких недоброчесних перевізників зафіксовані й поблизу залізничного вокзалу станції «Херсон».
Але завжди важливо розуміти ризики й наслідки таких перевезень:
— По-перше, це ризик зараження COVID-19 від інших пасажирів, які їдуть в одному транспортному засобі, кашляють або чхають, або через дотик до забруднених поверхонь.
— По-друге, ви можете стати жертвами шахраїв, які використовують підроблені документи для надання такій діяльності законного вигляду. Тож при перевірці документів водія, пасажирів просто висаджують з автобусу, що може статися у любий час чи за будь-яку погоду.
— Також, слід зазначити, що їх транспортні засоби не проходять технічного огляду та не контролюється стан здоров’я водіїв перед виїздом на маршрут, що значною мірою наражає пасажирів на небезпеку.
«Ми розуміємо, що автовокзали певною мірою є обличчям Херсонщини, вони зустрічають подорожуючих. Для місцевого відділу Укртрансбезпеки це питання має бути номером один, адже потрібно пам’ятати, що попереду літо та відкриття туристичного сезону. Тому це треба організовувати завчасно», – відзначив голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.
Обговорили також не менш актуальне питання – надання якісних та безпечних послуг пасажирського автомобільного транспорту від/до КПВВ «Каланчак» та «Чонгар». Тож, протягом першого кварталу 2022 року планується проведення торгів з визначення орендаря майна автостанцій, після яких завести вже діючі автобусні маршрути.
Насамкінець, було вирішено створити робочі групи, до яких увійдуть відділ Укртрансбезпеки та інші задіянні правоохоронні органи, відповідно до компетенції, які доповідатимуть та контролюватимуть цих два актуальних та важливих питання.
Херсонська обласна рада


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.