На Херсонщині презентують виставку до акції «16 днів активізму проти насильства над жінками»

2 месяца назад 0

Щороку у період з 25 листопада по 10 грудня протягом глобальної акції “16 днів активізму проти насильства над жінками” суспільство, організації, державні структури та всі охочі активізують свої зусилля у боротьбі із гендерно зумовленим насильством.
На Херсонщині виставка буде представлена у вигляді постерів, що розмістять на 4-й черзі ТРЦ “Фабрика”, 29 листопада о 10:00. Виставка проводиться за сприяння Херсонської обласної ради та руху ЗЕ!Жінки на Херсонщині.
Ініціаторами виставки стали Міністерства внутрішніх справ та соціальної політики України, Фонд ООН в галузі народонаселення (UNFPA) в Україні, Офіс Віцепрем’єр- міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.
Хочемо вкотре привернути увагу населення до такого жахливого явища як насильство. Ця проблема часто залишається за зачиненими дверима. Її замовчують. Від неї відводять очі і не помічають.
У 2020 році з ініціативи Міністерства внутрішніх справ України у співпраці із Офісом Віцепрем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, ООН Жінки та UNOPS відбулася виставка “Річ у тім”.
Назва “Річ у тім” – це гра слів, яка об’єднує концепцію виставки, на якій будуть представлені 16 реальних побутових предметів, які використовувалися як знаряддя насильства, та мовний зворот для пояснення проблематики насильства: “річ у тім, що домашнє насильство ближче, ніж здається”, “річ у тім, що люди, що пережили насильство, бояться про це говорити”, “річ у тім, що насильники не вважають себе насильниками” тощо.
Усі предмети взяті з реальних справ і кримінальних зведень Міністерства внутрішніх справ України (в історіях предметів імена змінені).
В межах кампанії було створено:
● 16 відео-історій, де відомі українці та українки розказують історію домашнього насильства та показують предмет, який його репрезентує.● Окремий онлайн-портал, який знаходиться за посиланням: richutim2021.rozivykolo.org. На сайті зібрано усі історії, а також міститься інформація для постраждалих та контакти допомоги.● Постери та матеріали, які стали частиною подій у регіонах.● Виставку предметів із історій.
Ми поруч! Ми підтримаємо! 1547 – цілодобова гаряча лінія допомоги
Херсонська обласна рада


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.