На Херсонщині продовжуються зачистки сіл військовими РФ, обшуки та викрадення людей — перший заступник голови облради

2 месяца назад 0

На Херсонщині продовжуються зачистки сіл військовими РФ, обшуки та викрадення людей, повідомив в ефірі загальнонаціонального марафону перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

За його словами російський військових в місті та по області посилюється тиск на місцевих жителів. Щодня надходять повідомлення про   обшуки, арешти та викрадення людей.

"Також є інформація про зачистки цілих сіл. Росіяни блокують будь-який рух і перевіряють стовідсотково всіх, документи, смартфони, документи на автомобільний транспорт. Вони насправді нервують, розуміють, що населення не підтримує те, що відбувається. Ні примусову паспортизацію, ні інтеграцію. І вони відриваються на наших людях, як тільки можуть. Дуже важка ситуація, але люди дуже стійкі, єднаються й дуже чекають на ЗСУ" , — розказав Соболевський.

Також Соболевський повідомив, що є інформація про замінування об'єктів комунальної власності.

"Можливо, росіяни, коли будуть тікати, можуть їх підірвати саме для того, щоб створити гуманітарну катастрофу в населених пунктах, які вони вимушені будуть залишити, коли ЗСУ почне більш активну фазу наступу на Херсонщині", — каже перший заступник голови облради.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.