На Херсонщині проведуть навчання з новітніми видами озброєнь

2 года назад 0

У період із 10 по 20 лютого Збройні сили України проведуть в Олешківських пісках на Херсонщині навчання, на яких відпрацюють можливості новітніх озброєнь, — повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.
"Збройні сили у період із 10 по 20 лютого проведуть навчання, на яких відпрацюють можливості новітніх озброєнь — зокрема, ударних безпілотників Bayraktar, а також протитанкових систем Javelin та NLAW .
У них (Росії та Білорусі — ред.) навчання будуть з 10 до 20 лютого. Українські Збройні сили теж працюють. І сьогодні у нас також паралельно дзеркально відбуваються вже навчання" , — розповів він.
За словами міністра, навчання відбудуться на полігонах поблизу Рівного, Ковеля, Овруча, Чугуєва, Чернігова, Сум, Одеси, а також на Широкому лані Миколаївської області та Олешківських пісках Херсонщини .
"І це — лише полігони. Крім того, ще окремі ділянки, окремі місця, де зокрема саме з 10 до 20 лютого відбуватимуться навчання українських Збройних сил із застосуванням відпрацювання можливостей і українських Bayraktar, і українських Javelin, і NLAW, які ми нещодавно отримали від Британії ", — додав Резніков.