На Херсонщині провели в останню путь загиблого військового Романа Романюка

4 недели назад 0

У Херсонському районі попрощались із молодшим сержантом Романом Романюком. Він загинув 11 травня на Дніпропетровщині під час виконання бойового завдання.

Чоловік був патріотом і присвятив своє життя військовій справі. Служив за контрактом, розповів син загиблого  Олександр :

"Він був найдобрішою людиною. Все своє життя присвятив армії — так любив нашу країну. За це й загинув. Він був на місіях у Ліберії, Сьєрра-Леоне, звільняв острів Зміїний. Воїни живуть вічно. Мій батько буде жити вічно. Слава Україні",  — сказав Олександр. Прощання із молодшим сержантом Романом Романюком на Херсонщині, 17 травня 2024 року. Суспільне Херсон
48-річний Роман Романюк був учасником АТО. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, він став до лав Збройних Сил, розповів начальник Чорнобаївської сільської військової адміністрації  Ігор Дудар .

"Знав його, як людину відповідальну, серйозну та вольову. Він не боявся ні ворога, ні, напевно, і смерті також. Він був військовим. За контрактом служив у нашій військовій вертолітній частині, яка базувалася на території Чорнобаївки", — сказав Ігор Дудар. Військовослужбовця з Херсонщини Романа Романюка проводжають в останню путь його родичі та знайомі, 17 травня 2024 року. Суспільне Херсон
Раніше у Херсоні 9 травня​ попрощались із військовослужбовцем Романом Белелею. Він заг​инув під час виконання бойового завдання на Донеччині.