На Херсонщині родичів 15-річного водія, який спровокував смертельну ДТП, притягнуть до відповідальності

3 года назад 0

У Херсонській області позашляховик, за кермом якого був 15-річний підліток, злетів з дороги і врізався в дерево. З 6 хлопців, які були в машині, на місті загинули 4. Ще двох 17-літніх хлопців з травмами забрала "швидка".
У мережі з'явилося останнє відео, яке знімали самі хлопці перед аварією і виклали в соцмережі. У салоні позашляховика — шість друзів. За кермом 15-літній підліток. На спідометрі швидкість в 140 кілометрів на годину.
Позашляховик злітає з дороги і вганяється в дерево. Удар такої сили, що автомобіль розриває на шматки. Водій і троє друзів гинуть на місті. Майже всі хлопці з одного села Велика Олександрівка. « За кермом автомобіля знаходився 15-річний підліток. Водій і пасажири, яким 15, 20 і 21 рік загинули на місці ДТП », — розповіли в місцевій поліції.
Двоє 17-річних юнаків вижили. Один з них з травмами середнього ступеня тяжкості в лікарні Великої Олександрівки.
" Він зовсім нічого не пам'ятає, він пам'ятає тільки вихід з дому, як він пішов гуляти ", — розповідає мама юнака.
Цьому хлопцю повезло, кажуть лікарі, у нього тільки рвані рани. А ось другий потерпілий — в реанімації.
Всі хлопці були з небідних сімей. Позашляховик належав дядьку одного з них. Незважаючи на 15-річний вік, його часто бачили за кермом цієї машини. « Умів і добре керував машиною. Весь час проводилися бесіди з дітьми, без дозволу дорослих, без прав не можна за руль сідати », — переконує директор школи, де навчався загиблий.
Не на камеру люди розповідають, цього вечора юнаки відзначали день народження одного з них. «Був у друга день народження, то вони випили і поїхали кататися», — розповідають знайомі хлопця.
Звідки неповнолітні взяли алкоголь, чому мчали вночі по трасі і де були їх батьки, селяни губляться в здогадах.
Усіх чотирьох хлопців поховали 25 жовтня. Поліція з'ясовує, яким чином за кермом автомобіля виявився неповнолітній.
" Так хочеться, щоб кожен дорослий думав, перш ніж робити, і зрозумів: ваш син або дочка, племінник або племінниця виростуть і обов'язково навчаться водити, отримають посвідчення і будуть водіями. Якщо самі цього захочуть. Але до цього часу ваша відповідальність — оберігати їх від необдуманих вчинків. А ще, слідкувати за своїм авто — джерелом підвищеної небезпеки" , — говорить заступник начальника Патрульної поліції.
За матеріалами сайту Херсонські Факти