На Херсонщині розпочалися пляжні ігри

3 года назад 0

Сьогодні, 28 вересня стартував перший день ІІ Всеукраїнських пляжних ігор «Beach Games» серед учнівської та студентської молоді. Активну участь у спортивних змаганнях взяли й студенти Херсонського державного університету.
ІІ Всеукраїнські пляжні ігри «Beach Games» організовані Спортивною студентською спілкою України. Цьогоріч до заходу долучилося понад 400 студентів з усіх куточків України. Протягом двох днів молодь змагатиметься у пляжних іграх – боротьбі, волейболі, гандболі і футболі.
В офіційному відкритті заходу взяли участь президент Спортивної студентської спілки України, ректор Національного університету фізичного виховання та спорту України Євгеній Імас, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко та міський голова Скадовська Олександр Яковлєв.
Особисто привітав спортсменів та побажав успіхів у змаганнях декан факультету фізичного виховання та спорту ХДУ Іван Глухов. За його словами, команди спортсменів нашого закладу візьмуть участь у трьох видах спорту – пляжний гандбол, волейбол та боротьба.

Змагання проводяться на міському пляжі Скадовська. Результати стануть відомі вже завтра, 29 вересня.
Пресцентр ХДУ