На Херсонщині серед молоді провели дебютний шаховий турнір

1 месяц назад 0

У смт Високопілля відбувся дебютний шаховий турнір.
Змагання присвятили 30-річниці Незалежності України, 20-річчю Федерації шахів Високопільщини, 50-річчю виходу на екрани серії мультику «Ну, постривай!»
Цього разу позмагатися за звання найкращого та отримати головний приз визвалися 13 хлопчиків та дівчат.
Боротьба між учасниками велася запекла, адже кожен з них має гарну підготовку. Та попри це вдалося визначити найкращих. Першість серед хлопців отримав Данило Мануйленко , а ось серед дівчат — Єлизавета Пірогова .
Підтримав проведення змагань і Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» . За його ініціативи було придбано медалі, кубки та грамоти.
Дітям з багатодітних сімей і сиротам вручили від Фонда підручники з шахів. Особливо дітей порадували смачні подарунки.
«Ми у захваті, що маємо можливість стстематично проводити турніри з шахів і тим самим розвивати юне покоління. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за систематичну підтримку і допомогу», — місцеві жителі смт Високопілля.
Голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута наголосив: «Наша команда завжди виступає «за» розвиток дітей. Ми хочемо, аби кожен з них мав захоплення, розвивав його. І можливо у майбутньому саме це захоплення стане професійною діяльністю. Тож розвивайтеся далі, юні шахісти, а ми підтримаємо».
Благодійний фонд Ігоря Колихаєва


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.