![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/01/cb23429b8e5aed744a5fa0480db6c7fe-750x450.jpg)
На Херсонщині ще один підприємець вирішив «нагріти руки» під час ремонту школи
3 года назад 0
За процесуального керівництва Генічеської окружної прокуратури повідомлено про підозру директору будівельної компанії у заволодінні бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем, а також внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства, підозрюваний, перебуваючи на посаді директора підприємства, за попередньою змовою з особою, матеріали відносно якої виділено в окреме провадження, заволодів бюджетними коштами, виділеними на утеплення фасаду однієї зі шкіл Новотроїцької селищної територіальної громади. Підозрюваний підписав акти виконаних робіт, знаючи, що вони містять неправдиві відомості, а саме завищені їх обсяги та вартість. На підставі цього на рахунок підприємства надлишково перераховано 183 тис. грн.
Наразі вирішується питання про обрання фігуранту запобіжного заходу.
За такі злочини передбачено покарання — до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Херсонська обласна прокуратура