На Херсонщині сільські амбулаторії відкрили без світла і тепла

2 года назад 0

Великим розчаруванням стало для мешканців селища Любимівка Каховського та села Козацьке Бериславського району Херсонщини… відкриття нових амбулаторій, пише Голос України.
Це відбувалося помпезно: прибули районні та обласні чиновники, котрі обіцяли, що в цих медзакладах для пацієнтів буде трохи не земний рай. Та щойно високі гості поїхали, як з'ясувалося, що амбулаторії до роботи тут і зараз просто не готові. Підрядники так поспішали відзвітувати про своєчасну здачу об'єктів, що не потурбувалися про їх під'єднання до газових та електричних мереж. А без цього не працюватиме медична апаратура й не буде опалення у сезон холодів.
Тепер місцеві громади поспіхом усувають недоліки, а це теж непросто: приміром, у випадку з амбулаторією села Козацьке газові та електричні служби знаходяться у райцентрі — місті Берислав. А село ввійшло до складу Новокаховської об'єднаної територіальної громади, і Бериславу вже не підпорядковується. Тож про комфорт для хворих і нормальні робочі умови для медиків у селах досі тільки мріють.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.