На Херсонщині «Слуги народу» розглянули ситуацію з порушенням прав журналістів у міській раді

2 года назад 0

По цьому питанню відбулося чергове засідання Політичної Ради Херсонської Обласної організації політичної партії "Слуга народу", — повідомив лідер обласного осередку партії Юрій Соболевський.
Зокрема, він повідомив, що на партійному заході обговорили ситуацію, що склалася під час депутатської комісії з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища Херсонської міської ради. Разом із народним депутатом Павлом Павлішем та лідером фракції ПП "Слуга народу" в обласній раді Павлом Александровим заслухали офіційне пояснення від присутніх на засіданні депутатів «Слуги Народу».
У результаті партійне засідання вирішили наступне:
— перешкоджання законній професійній діяльності журналістів є неприпустимим;
— депутати від партії «Слуга Народу» повинні працювати максимально відкрито і прозоро;
— робота депутатів має відбуватись із максимальним залученням засобів масової інформації;
— представникам засобів масової інформації необхідно надавати всю інформацію згідно відповідних запитів;
— секретаріату партії «Слуга Народу» на Херсонщині довести до відома вищезазначену інформацію депутатам всіх рівнів рад.
"Партія «Слуга Народу» є активним учасником процесу побудови демократії в Україні. Невід’ємною ознакою правової демократичної держави є забезпечення свободи слова, свободи інформаційної сфери, право на висловлення думки і позиції громадянина, право на отримання й поширення інформації без перешкод. Свобода слова — це підгрунтя, на якому будується демократія і без якого існувати демократичні інститути просто не можуть", — резюмував висновки засідання лідер ХОО ПП "Слуга народу" Юрій СОБОЛЕВСЬКИЙ.