На Херсонщині стартував Всеукраїнський фестиваль «Тут FEST»

3 года назад 0

Всеукраїнський фестиваль "Тут FEST" розпочався 23 липня у комплексі "Зелені хутори Таврії". Протягом двох днів його відвідувачам обіцяють театральні вистави, гумористичні та поетичні батли, виступи бардів, рок-гуртів. 

Фестиваль "Тут FEST" на Херсонщині проводять вперше. Готували його близько пів року, розповідає співзасновник фестивалю Сергій Наломенко. Створювали це свято для того, щоб популяризувати зелений туризм, продовжує чоловік.

"Цього року у нас буде рок. В планах — заміксувати декілька музичних стилів, тобто додати і кантрі-менів, і блюз-менів, розмістити їх на різних локаціях,  і щоб вони змінювали одне одного хвилями", — каже Сергій Наломенко.
Фестиваль триватиме два дні. Сьогодні облаштували дві сцени, розбили наметове містечко, де живуть учасники фестивалю. Гурт "Чешир" приїхав з Одеси.

"Сама місцевість нам подобається. Ми любимо такі вилазки на природу. Гадаю, ми добре проведемо час і сподіваємось на гарну зустріч із глядачами"
, — говорить учасник гурту "Чешир" Вадим.

На великій сцені гратимуть рок. На малій сцені сьогодні виступали барди. Учасниця фестивалю Ксенія з Херсона. Вона сьогодні виконує власні пісні.
"Такі фести дуже важливі, вони збирають людей, серця, душі і несуть любов до музики, до всього того, що допомагає людям жити і бути щасливими" , — каже Ксенія.

Альона Мовчан, співорганізаторка фестивалю, готувала театрально-поетичну частину.

"Ми робимо тут поетично-бардівську частину. Тут взагалі три сцени: поетично-бардівська частина, мала сцена із херсонськими рок-гуртами і велика сцена із рок-командами з різних міст України. Це дуже класно, це тусовка на лоні природи. Тут зовсім інша енергетика, і кожен розкрився по-новому" , — говорить Альона Мовчан.
Лора Дронова, херсонська поетеса та авторка пісень, говорить, одразу погодилася взяти участь у фестивалі. Сьогодні вона також читатиме власні вірші.

24 липня — основний день фестивалю. На Зелених хуторах Таврії чекають хедлайнерів — гурт "Чумацький шлях", також глядачам обіцяють спілкування з учасниками фестивалю.

Суспільне Херсон