На Херсонщині судитимуть підприємця за привласнення коштів під час реконструкції покрівлі школи

2 года назад 0

Генічеською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно керівника підприємства за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем, а також внесенням до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
Установлено, що наприкінці 2019 року, обвинувачений заволодів бюджетними коштами, які були виділені на реконструкцію покрівлі будівлі однієї зі шкіл смт Новоолексіївка. Керівник підприємства підписав акти, в які вніс неправдиві відомості щодо проведених робіт і обсягів використаних матеріалів. Відповідно до будівельно-технічної експертизи, на рахунок підприємства зайво сплачено понад 238 тис. грн.
З метою відшкодування збитків, завданих кримінальними правопорушеннями, окружною прокуратурою заявлено цивільний позов на вказану суму.
За такі злочини передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років.
Пресслужба Херсонської обласної прокуратури