На Херсонщині тренуються гранатометники

2 года назад 0

На полігонах Херсонщині тривають заходи з підготовки гранатометних підрозділів, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил україни.

Розрахунки станкових протитанкових і ручних протитанкових гранатометів, які виконують бойові завдання на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, на практиці відпрацьовують різні вогневі вправи.
За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, під час польових занять військовослужбовці навчаються вести розвідку цілей, обирати, обладнувати та маскувати вогневі позиції, а також визначати вихідні дані для стрільби в різних погодних умовах. — Незабаром, наступним етапом тактичної підготовки військовослужбовців визначено пересування на місцевості, вибір та швидка зміна вогневих позицій, а також відпрацювання тактики зосередженого вогню кількох гранатометів по одній цілі задля того, щоб не дати умовному противнику жодного шансу уникнути знищення, — наголосив командувач. — Разом переможемо!
Відділ звʹязків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України