На Херсонщині триває впровадження системи відеоспостереження

4 года назад 0

На сьогодні в Херсонській області, в рамках впровадження на території області програми відеоспостереження «Безпечне місто», вже встановлено та працюють 73 відеокамери.
Високотехнологічна система «Безпечне місто» здатна ефективно вирішувати завдання будь-якого рівня, зокрема: розпізнавання людських обличь та автомобільних номерних знаків у реальному часі та за «пошуком по фото, фото-роботу», інтелектуальний пошук об’єктів за різними параметрами: кількістю, кольором, напрямком руху тощо, трекінг режиму реального часу та багато інших. Система є комплексом високотехнологічних та організаційних заходів у галузі відеоспостереження та відповідає найвищим європейським стандартам.
« На сьогоднішній день на території області в рамках цієї програми вже встановлено 73 відеокамери: 63 камери працюють в м. Херсоні, 7 в м. Каховка, 2 в Скадовську та 1 камера в Білозерці. Працівники поліції мають можливість в режимі реального часу в автоматичному режимі здійснювати реєстрацію події та невідкладно направляти найближчий наряд поліції. Це забезпечує максимальну швидкість реагування на подію, яка трапилась в тому чи іншому населеному пункті », – зазначив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін .
Завдяки використанню системи відеоспостереження з початку запровадження були розкриті: 4 умисних вбивства, 15 угонів транспортних засобів, 35 грабежів та розбійних нападів та 60 крадіжок загальною сумою збитків більш ніж 6 мільйонів гривень. Також поліцією було встановлено 170 автомобілів, що використовувались при вчиненні злочинів.
За останній час система допомогла у розкритті таких резонансних злочинів, як: спроба підпалу приміщенні синагоги іудейської релігійної общини у м. Херсон, затримання особи, яка шахрайським шляхом ошукала фермерів на суму 850 тисяч гривень та викрадення людини чотирма нападниками.
Поліція продовжує впровадження на території обласного центру системи відеонагляду «Безпечне місто», задля забезпечення правопорядку та безпеки громадян. Найближчим часом буде встановлено по 8 відеокамер у Олешках та Генічеську. Поліція Херсонської області