На Херсонщині від війни потерпають люди і тварини

2 года назад 0

У Новій Каховці на Херсонщині від війни потерпають не лише люди, а й тварини. Про це Суспільному розповіла власниця парку "Казкова діброва" Олена Навроцька.
За словами Олени Навроцької у парку знаходиться 150 тварин, а корми для них закінчуються. "Серед тварин в парку — поні, віслючок, камерунські кози, вівці єноти, носухи, зелена мартишка тощо. Багато птахів, у тому числі страуси, павлін, папужки, голуби, різні кури. Тобто корми потрібни різні — і сіно, і кукурудза та соняшникове насіння, пшениця та овочі". На допомогу тваринам приходять люди, котрі знайомі з "Казковою дібровою", — говорить Олена.
За її словами фермери надали овочі, новокаховчани приносять не лише харчові відходи, а й моркву або капусту. "В травні підходить термін закупівлі кормів на рік, а коштів на це немає. Також невідома ціна буде на них тепер, та чи й будуть вони взагалі — бо аграрії регіону не проводять посівну кампанію в повному обсязі", — говорить жінка.
Відвідувачів у парку зараз дуже мало, говорить власниця, бо багато хто виїхав із міста. Поїхав і дехто з працівників парку, а тТі, хто лишився працювати, приходили годувати тварин навіть під обстрілами. "Зараз люди приходять у парк, за їх словами, щоб хоч трохи відволіктися від тривожних думок. Серед наших відвідувачів є й мешканці Маріуполя. Для них це змога не лише побувати на свіжому повітрі, в гарному місці після всього, що пережили вдома, а й відтанути душею, коли гладять маленьких козеняток чи спостерігають за білочками", — каже Олена Навроцька.У "Казковій діброві" є поповнення: народилися четверо камерунських козенят і єнотики. Незабаром очікують іще малят. Олена виїздити з міста не планує. " Я не можу покинути своїх тварин, для себе вирішила, буду годувати їх, скільки зможу. Вдячна всім, хто готовий допомагати фінансово, і буду піклуватися про підопічних до останньої копійки" , — розказала власниця парку Олена НАВРОЦЬКА.
Фото: "Казкова діброва"